LISTA CERTYFIKOWANYCH LEKARZY WETERYNARII

Lp. Nazwisko i imię Nr prawa wykonywania zawodu Okręgowa Izba Lekarsko-Weterynaryjna Okres rozliczeniowy zdobytych punktów Data wydania dyplomu Termin ważności dyplomu uwagi
1. Wiśniewska-Sak Ewa 08498 Warszawska 25.03.2012 do 20.06.2013 2013-09-27 2017-09-27
2. Szarzyńska-Butkiewicz Anna 71359 Warszawska 19.10.2011 do 27.01.2014 2014-01-27 2018-01-27
3. Podleśny Andrzej 05025 Warszawska 20.05.2012 do 26.10.2014 2014-11-26 2018-11-26
4. Szwast Joanna 70978 Warszawska 19.10.2011 do 31.05.2014 2014-08-25 2018-08-25
5. Kita Jerzy 07726 Warszawska 19.10.2011 do 24.01.2014 2014-01-24 2018-01-24
6. Kozub Kamila 70305 Warszawska 19.10.2011 do 31.05.2014 2014-07-23 2018-07-23
7. Tuśnio Seweryn 15078 Warszawska 06.02.2012 do 18.04.2014 2014-09-22 2018-09-22
8. Zmarlak Marzena 70402 Warszawska 18.10.2011 do 16.03.2014 2014-05-22 2018-05-22
9. Teperek Marta 71003 Warszawska 24.03.2012 do 18.10.2014 2015-01-19 2019-01-19
10. Papis Izabella 70029 Warszawska 10.03.2012 do 14.09.2014 2014-10-13 2018-10-13
11. Gajewska Małgorzata 70267 Warszawska 15.01.2012 do 27.10.2013 2014-02-11 2018-02-11
12. Kulik Elżbieta 71088 Warszawska 15.01.2012 do 18.05.2014 2014-07-10 2018-07-10
13. Wrzesińska Eliza 70328 Warszawska 15.05.2012 do 03.07.2014 2014-12-02 2018-12-02
14. Warda Agnieszka 70633 Warszawska 19.10.2011 do 31.05.2014 2014-09-02 2018-09-02
15. Duda-Adamczyk Grażyna 11129 Małopolska 26.02.2012 do 07.09.2014 2014-10-14 2018-10-14
16. Wąsik Michalina 11171 Małopolska 24.02.2013 do 07.09.2013 2014-10-14 2018-10-14
17. Szydłowski Jacel 00647 Małopolska 11.05.2013 do 22.11.2014  2015-01-07 2019-01-07
18. Jurewicz Łukasz 55742 Warmińsko-Mazurska 17.05.2012 do 11.01.2015 2015-01-20 2019-01-20
19. Parysiewicz-Szarek Barbara Anna 04485 Warmińsko-Mazurska 14.01.2012 do 28.10.2013 2015-01-15 2019-01-15
20. Bednarko-Młynarczyk Elżbieta 55741 Warmińsko-Mazurska 01.03.2012 do 01.03.2014 2014-04-24 2018-04-24
21. Jurewicz Marta Magdalena 55674 Warmińsko-Mazurska 29.07.2011 do 09.03.2014 2014-04-29 2018-04-29
22. Sobiech Łukasz Władysław 80464 Warmińsko-Mazurska 20.04.2012 do 20.09.2013 2014-04-29 2018-04-29
23. Szczepanik Piotr 40262 Zachodniopomorska  11.2011 do 16.06.2014 2014-09-02 2018-09-02
24. Szyłko Magdalena 02373 Zachodniopomorska 05.12.2011 do 22.09.2013 2014-09-02 2018-09-02
25. Groszkowska Małgorzata 85548 Zachodniopomorska 19.05.2012 do 15.05.2014 2014-09-02 2018-09-02
26. Szmeterowicz Patrycja 02394 Zachodniopomorska 11.01.2013 do 21.09.2014 2014-10-17 2018-10-17
27. Winczewska Alicja 10809 Podkarpacka 21.11.2014 do 12.03.2014 2016-01-21 2020-01-21
28. Winczewski Krzysztof 10810 Podkarpacka 07.11.2011 do 07.12.2013 2016-01-21 2020-01-21
29. Sołtyski Jacek 00362 Podkarpacka 04.04.2012 do 22.05.2014 2016-01-21 2020-01-21
30. Banasiuk Rafał 70349 Północno-Wschodnia 26.02.2011 do 06.07.2013 2013-08-08 2017-08-08
31. Choiński Łukasz 50118 Północno-Wschodnia 02.07.2011 do 09.09.2012 2014-06-13 2018-06-13
32. Krzysiak Michał 60444 Północno-Wschodnia 30.01.2010 do 09.09.2012 2013-06-18 2017-06-18
33. Maciąg Elżbieta 50132 Północno-Wschodnia 22.05.2010 do 09.12.2013 2014-02-11 2018-02-11
34. Maciąg Konrad 50131 Północno-Wschodnia 28.05.2011 do 09.05.2013 2014-02-11 2018-02-11
35. Pirsztuk Marek 03995 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 04.06.2014 2014-06-13 2018-06-13
36. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 2012-04-21 do 2014-04-26 2014-09-26 2018-09-26
37. Szeretucha Renata Maria 04077 Północno-Wschodnia 2012-04-20 do 2012-12-31 2013-04-10 2017-04-10
38. Grochecka-Kaczor Agnieszka 60717 Lubelska 2011 do 2014 2014-06-13 2018-06-13
39. Gólcz Joanna 03006 Kaszubsko-Pomorska 15.12.2012 do 04.06.2014 2014-10-17 2018-10-17
40. Wysocka-Szczepanik Katarzyna 02322 Kaszubsko-Pomorska 16.12.2012 do 07.12.2013 2014-10-17 2018-10-17
41. Kalicki Mirosław 03084 Kaszubsko-Pomorska 23.01.2012 do  05.05.2014 2014-12-01 2018-12-01
42. Świątalska Agnieszka 40108 Kaszubsko-Pomorska 03.03.2012 do 05.05.2014 2014-12-01 2018-12-01
43. Stryszak Andrzej 03202 Kaszubsko-Pomorska 23.01.2012 do 12.06.2014 2014-12-01 2018-12-01
44. Strzałkowski Leonard 03200 Kaszubsko-Pomorska 23.01.2012 do 12.06.2014 2014-12-01 2018-12-01
45. Drążek Magdalena 55862 Warmińsko-Mazurska 18.05.2013 do 28.02.2014 2015-09-08 2019-09-08
46. Rafałko Bartłomiej Łukasz 55803 Warmińsko-Mazurska 20.09.2013 do 09.10.2015 2015-12-01 2019-12-01
47. Pieńkowska-Żyła Agnieszka 55440 Warmińsko-Mazurska 25.03.2012 do 22.09.2013 2015-12-10 2019-12-10
48. Przybyszewski Piotr 45203 Kujawsko-Pomorska 02.2011 do 31.05.2014 2014-10-06 2018-10-06
49. Janiszewski Zenon 03501 Kujawsko-Pomorska 19.05.2012 do 22.09.2013 2014-02-18 2018-02-18
50. Spiegel Mirosław 10029 Dolnośląska 31.01.2012 do 24.06.2013 2013-07-12 2017-07-12
51. Duda Kinga 85462 Dolnośląska 04.09.2011 do 16.06.2013 2013-11-07 2017-11-07
52. Zimniak Szymon 85365 Dolnośląska 06.07.2013 do 07.12.2013 2013-12-12 2017-12-12
53. Waleński Piotr 85341 Dolnośląska 16.02.2012 do 07.12.2013 2014-02-17 2018-02-17
54. Smolarek Magdalena 85663 Dolnośląska 01.05.2012 do 06.04.2014 2014-05-16 2018-05-16
55. Sawicka Katarzyna 85874 Dolnośląska 01.09.2012 do 22.05.2014 2015-05-04 2019-05-04
56. Chwalińska Aleksandra Bogumiła 60712 Lubelska 2012 do 2015 2015-12-16 2019-12-16
57. Błaszkiewicz Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 12.04.2015 2015-05-23 2019-05-23
58. Złotorzyński Paweł 50160 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 22.03.2015 2015-05-23 2019-05-23
59. Rogozińska Małgorzata 70739 Warszawska 23.03.2012 do 09.12.2012 2015-04-08 2019-04-08
60. Dąbkowska Julita 70887 Warszawska 10.03.2012 do 15.01.2015 2015-04-16 2019-04-16
61. Bańbura Marcin 70775 Warszawska 19.10.2011 do 16.07.2015 2015-07-16 2019-07-16
62. Michalik Aleksandra 71491 Warszawska 14.01.2012 do 28.08.2015 2015-09-28 2019-09-28
63. Popłonkowski Łukasz 71213 Warszawska 17.04.2012 do 22.03.2015 2015-11-26 2019-11-26
64. Wośko Jacek 70856 Warszawska 25.02.2012 do 06.09.2014 2016-01-19 2020-01-19
65. Pilecka Agnieszka 11217 Małopolska 14.01.2012 do 13.04.2014 2015-09-08 2019-09-08
66. Rodak Tomasz 11220 Małopolska 14.01.2012 do 05.12.2015 2015-12-10 2019-12-10
67. Pawlik Anna 02368 Zachodniopomorska 21.04.2012 do 28.06.2014 2015-02-19 2019-02-19
68. Szypczyńska Marta 35055 Opolska 13.04.2013 do 08.10.2015 2015-12-29 2019-12-29
71. Rejniak Karolina 55519 Lubelska 2012 do 2016  2016-06-17 2020-06-17
72. Borejsza Ewa Krystyna  04214 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 27.02.2016 2016-05-24 2020-05-24
73. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 10.10.2014 do 25.09.2015 2016-09-30 2020-09-30
74. Banasiuk Rafał 70349 Północno-Wschodnia 26.02.26 do 06.07.2013 2013-08-08 2017-08-08
75. Borejszo Ewa Krystyna 04214 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 27.02.2016 2016-05-24 2020-05-24
76. Choiński Łukasz 50118 Północno-Wschodnia 02.07.2011 do 09.09.2012 2014-06-13 2018-06-13
77. Dmitruk Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 12.04.2015 2015-05-23 2019-05-23
78. Krzysiak Michał 60444 Północno-Wschodnia 30.01.2010 do 09.09.2012 2013-06-18 2017-06-18
79. Maciąg Elżbieta 50132 Północno-Wschodnia 22.05.2010 do 09.12.2013 2014-02-11 2018-02-11
80. Maciąg Konrad 50131 Północno-Wschodnia 28.05.2011 do 09.05.2013 2014-02-11 2018-02-11
81. Pac-Sadowska Marta 50237 Północno-Wschodnia 09.03.2013 do 15.05.2016 2016-11-29 2020-11-29
82. Pirsztuk Marek 03995 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 04.06.2014 2014-06-13 2018-06-13
83. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 26.04.2014 2014-09-26 2018-09-26
84. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 10.10.2014 do 25.09.2015 2016-09-30 2020-09-30
85. Szeretucha Renata Maria 04077 Północno-Wschodnia 20.04.2012 do 31.12.2012 2013-04-10 2017-04-10
86. Zdanowicz Magda 50262 Północno-Wschodnia 20.09.2013 do 18.04.2015  2016-11-29 2020-11-29
87. Złotorzyński Paweł 50160 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 22.03.2015 2015-05-23 2019-05-23
88. Biegańska Anna 55570 Warmińsko-Mazurska 13.09.2013 do 16.10.2016 2016-11-18 2020-11-18
89. Łuczak Przemysław 55867 Warmińsko-Mazurska 25.10.2013 do 13.11.2016 2016-11-28 2020-11-28
90. Gwoździk Piotr 20149 Łódzka 16.05.2012 do 27.06.2015 2015-12-10 2019-12-10
91. Jagielska Daria 20463 Łódzka 25.02.2012 do 27.10.2013 2015-10-19 2019-10-19
92. Kacprzyk Mirosław 00979 Łódzka 21.04.2012 do 04.07.2014 2015-10-10 2019-10-10
93. Pawicki Tomasz 01477 Łódzka 21.04.2012 do 26.04.2015 2016-02-25 2020-02-25
94. Pietrzak Magdalena 20500 Łódzka 21.05.2013 do 24.04.2016 2017-01-30 2021-01-30
95. Banasiuk Rafał 70349 Północno-Wschodnia 26.02.2011 do 06.07.2013 2013-08-08 2017-08-08
96. Borejszo Ewa Krystyna 04214 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 27.02.2016 2016-05-24 2020-05-24
97. Choiński Łukasz 50118 Północno-Wschodnia 02.07.2011 do 09.09.2012 2014-06-13 2018-06-13
98. Dmitruk Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 12.04.2015 2015-05-23 2019-05-23
99. Krzysiak Michał 60444 Północno-Wschodnia 30.01.2010 do 09.09.2012 2013-06-18 2017-06-18
100. Maciąg Elżbieta 50132 Północno-Wschodnia 22.05.2010 do 09.12.2013 2014-02-11 2018-02-11
101. Maciąg Konrad 50131 Północno-Wschodnia 28.05.2011 do 09.05.2013 2014-02-11 2018-02-11
102. Pac-Sadowska Marta 50237 Północno-Wschodnia 09.03.2013 do 15.05.2016 2016-11-29 2020-11-29
103. Pirsztuk Marek 03995 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 04.06.2014 2014-06-13 2018-06-13
104. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 21.04.2012 do 26.04.2014 2014-09-26 2018-09-26
105. Rutkowski Marek 50014 Północno-Wschodnia 10.10.2014 do 25.09.2015 2016-09-30 2020-09-30
106. Szeretucha Renata Maria 04077 Północno-Wschodnia 20.04.2012 do 31.12.2012 2013-04-10 2017-04-10
107. Zdanowicz Magda 50262 Północno-Wschodnia 20.09.2013 do 18.04.2015 2016-11-29 2020-11-29
108. Złotorzyński Paweł 50160 Północno-Wschodnia 25.02.2012 do 22.03.2015 2015-05-23 2019-05-23
109. Daniewska Joanna Maria 60972 Lubelska 2015 do 2016 2016-09-23 2020-09-23
110. Celiński Adam Jarosław 05381 Lubelska 2012 do 2016  2017-03-26 2021-03-26
111. Domagalski Andrzej 01531 Kujawsko-Pomorska 26.01.2012 do 26.01.2016 2016-01-27 2020-01-27
112. Bochańska Magdalena 45336 Kujawsko-Pomorska 09.10.2012 do 27.05.2015 2016-05-12 2020-05-12
113. Jagódka Dariusz 45349 Kujawsko-Pomorska 09.03.2013 do 27.05.2015 2016-06-02 2020-06-02
114. Wichtowska Agnieszka 45421 Kujawsko-Pomorska 23.08.2014 do 13.11.2016 2017-04-18 2021-04-18
115. Kurnik Krzysztof 01611 Kujawsko-Pomorska 16.05.2012 do 17.05.2016 2017-04-27 2021-04-27
116. Walczak Elżbieta 55563 Kujawsko-Pomorska 21.03.2015 do 18.03.2017 2017-04-27 2021-04-27
117. Pancerz Agnieszka 45383 Kujawsko-Pomorska 18.10.2013 do 25.06.2016 2017-04-27 2021-04-27
118. Mokrska Elżbieta 80337 Śląska 03.2012 do 03.2015 2015-07-21 2019-07-21
119. Hyla Roman 09592 Śląska 04.2012 do 04.2015 2015-07-21 2019-07-21
120. Madejska Dominika 80451 Śląska 04.2012 do 04.2015 2015-12-01 2019-12-01
121. Sobków Jacek 85024 Śląska 01.2012 do 10.2015 2015-12-01 2019-12-01
122. Oślizło Wojciech 80060 Śląska 01.2012 do 09.2015 2015-12-15 2019-12-15
123. Grądzki Adrian 80744 Śląska 22.09.2012 do 12.12.2015 2016-02-16 2020-02-16
124. Misztal Karolina 80655 Śląska 22.09.2012 do 12.12.2015 2016-02-16 2020-02-16
125. Wojcierowska-Cornik Hanna 85763 Śląska 05.10.2012 do 05.12.2015 2016-05-10 2020-05-10
126. Sagan Daria 80743 Śląska 06.09.2013 do 06.06.2016 2016-09-27 2020-09-27
127. Lorenc Adam 80569 Śląska 29.11.2012 do 30.10.2016 2016-12-29 2020-12-29
128. Świrska Magdalena 80667 Śląska 22.03.2013 do 09.04.2017 2017-05-08 2021-05-08
129. Szypczyńska Marta 35055 Opolska 13.04.2013 do 08.10.2015 2015-12-29 2019-12-29
130. Zdobylak Andrzej 2759 Opolska 19.05.2012 do 11.03.2016 2016-06-02 2020-06-02
131. Bochyńska Nina 35068 Opolska 05.04.2014 do 01.03.2016 2016-06-02 2020-06-02
132. Drożdżyk Przemysław 20441 Opolska 13.01.2013 do 12.04.2015 2017-01-05 2021-01-05
133. Kryczka Magdalena 02758 Opolska 24.02.2013 do 05.05.2017 2017-05-18 2021-05-18
134. Goździewska-Harłajczuk Karolina 85581 Dolnośląska 27.10.2012 do 16.11.2013 2016-05-30 2020-05-30
135. Kołomyjec Katarzyna 85119 Dolnośląska 01.01.2013 do 21.11.2016 2017-06-28 2021-06-28
136. Ilkiewicz Magdalena 85920 Dolnośląska 01.01.2013 do 18.08.2016 2017-06-28 2021-06-28
137. Zielony Magdalena 75114 Dolnośląska 14.03.2014 do 24.04.2016 2017-06-28 2021-06-28
138. Cywińska-Ziobroń Marlena 85929 Dolnośląska 24.10.2014 do 05.06.2016 2017-06-28 2021-06-28
139. Wrzosek Kinga  55843 Warmińsko-Mazurska 25.09.2013 do 22.05.2016 2017-08-21 2021-08-21
140. Blusiewicz Agata 11189 Małopolska 26.02.2012 do 13.12.2015 2016-01-08 2020-01-08
141. Borkowska Alina 10987 Małopolska 16.05.2014 do 05.12.2015 2016-01-14 2020-01-14
142. Galanek-Rajchel Sabina 11061 Małopolska 05.04.2014 do 11.10.2015 2017-06-30 2021-06-30
143. Lasek Marta 11033 Małopolska 26.02.2012 do 03.10.2015 2016-11-08 2020-11-08
144. Mazur Katarzyna 11243 Małopolska 04.07.2013 do 31.11.2016 2017-03-22 2021-03-22
145. Szklarska-Piotrowska 11107 Małopolska 15.01.2015 do 27.06.2015 2016-03-08 2020-03-08
146. Kolanko-Plis Natalia 75126 Lubuska 12.2013 do 03.2017 2017-12-09 2021-12-09
147. Węgrzyn Marcin 75095 Lubuska 03.2014 do 10.2017 2019-12-09 2021-12-09
148. Korytkowski Łukasz 50280 Północno-Wschodnia 09.10.2015 do 26.09.2017 2017-12-15 2021-12-15
149. Pawłowska Ewelina 20554 Łódzka 05.04.2014 do 21.03.2018 2018-03-21 2022-03-21
150. Moniuszko Szymon 50150 Podkarpacka 04.06.2013 do 26.11.2016 2017-02-10 2021-02-10
151. Deryło Piotr 60116 Podkarpacka 07.07.2014 do 29.01.2018 2018-03-09 2022-03-09
152. Łuniewska-Kopacz Katarzyna 04288 Północno-Wschodnia 06.06.2014 do 04.02.2018 2018-05-11 2022-05-11
153. Nowicka Justyna 20296 Łódzka 27.02.2016 do 17.02.2018 2018-05-25 2022-05-25
154 Młynarska-Miernik Magdalena 85470 Zachodniopomorska  02.06.2012 do 29.02.2016 2018-06-25 2022-06-25
155. Winter Sylwia 55640 Zachodniopomorska  21.04.2013 do 05.12.2015  2018-06-25 2022-06-25
156. Czerwińska Danuta 01818 Zachodniopomorska  10.10.2014 do 10.03.2017 2018-07-22 2022-07-22
157. Czerwiński Zdzisław 01819 Zachodniopomorska  10.10.2014 do 10.03.2017 2018-07-22 2022-07-22
158. Kowalik Paulina 60940 Lubelska 2015 do 2017 2017-06-13 2021-06-13
159. Szczerbiak Magdalena 20577 Lubelska 2014 do 2017 2018-06-22 2022-06-22
160. Stelmaszyk Natalia 61059 Lubelska 2014 do 2018 2018-06-22 2022-06-22
161. Litkowska Marta 60446 Lubelska 2015 do 2017 2018-06-22 2022-06-22
162. Wisła Marek 2659 Opolska 04.10.2014 do 04.04.2017 2017-09-05 2021-09-05
163. Dominiak- Górski Bartosz 40200 Kaszubsko- Pomorska 18.05.2015 do 21.09.2018 2017-01-12 2021-01-12
164. Miśków- Baranowska Marta 85491 Kaszubsko- Pomorska 23.11.2015 do 21.09.2018 2017-01-12 2021-01-12
165. Dragun Maciej  40141 Kaszubsko- Pomorska 15.12.2014 do 21.09.2018 2017-12-14 2021-12-14
166. Półtorak Jarosław 02861 Kaszubsko- Pomorska 23.11.2015 do 17.06.2018 2017-01-12 2021-01-12
167. Obtułowicz-Chajewska Anna 40153 Kaszubsko- Pomorska 20.11.2014 do 20.06.2016 2017-01-12 2021-01-12
168.  J.Burliński Piotr 55451 Kaszubsko- Pomorska 25.04.2015 do 11.06.2016 2017-01-12 2021-01-12
169. Burlińska Anna 55653 Kaszubsko- Pomorska 25.04.2015 do 11.06.2016 2017-01-12 2021-01-12
170. Przeworski Mirosław 40445 Kaszubsko- Pomorska 12.04.2015 do 12.11.2016 2017-01-12 2021-01-21
171. Leńska-Krasińska Małgorzata  55829 Kaszubsko- Pomorska 07.12.2013 do 23.10.2016 2017-07-28 2021-07-28
172. Zalewska Joanna  40476 Kaszubsko- Pomorska 13.07.2015 do 23.04.2017 2017-07-28 2021-07-28
173. Wiśniewska Katarzyna  40433 Kaszubsko- Pomorska 24.10.2014 do 13.05.2017 2018-01-04 2022-01-04
174. Dmitruk Małgorzata 40446 Kaszubsko- Pomorska 20.09.2014 do 17.06.2018 2018-07-27 2022-07-27
175. Kucharski Piotr  40254 Kaszubsko- Pomorska 04.10.2015 do 18.11.2016 2018-07-27 2022-07-27
176. Tylicki Marek  03104 Kaszubsko- Pomorska 21.03.2015 do 07.04.2018 2018-11-09 2022-11-09
177. Cywiński Tomasz 03175 Kaszubsko- Pomorska 21.03.2015 do 07.04.2018 2018-12-18 2022-12-18
178. Kolanko-Plis Natalia 75126 Lubuska 12.2013 do 03.2017 2017-12-09 2021-12-09
179. Węgrzyn Marcin 75095 Lubuska 03.2014 do 10.2017 2017-12-09 2021-12-09
180. Adamkiewicz Kalina 75136 Lubuska 03.2016 do 11.2018 2018-12-01 2022-12-01
181. Kurkowska Anna 35060 Opolska 20.09.2015 do 18.11.2018 2018-12-08 2022-12-08

Grudzień 2018
P W Ś C Pt S N
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Znajdź nas

facebook

Google Plus