LISTA CERTYFIKOWANYCH LEKARZY WETERYNARII

LP.  NAZWISKO I IMIĘ  NR PRAWA WYKONYWANIA ZAWODU OKRĘGOWA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA OKRES ROZLICZENIWY ZDEOBYTYCH PUNKTÓW DATA WYDANIA DYPLOMU TERMIN WAŻNOŚCI DYPLOMU UWAGI
1. Adamkiewicz Kalina 75136 Lubuska 03.2016 do 11.2018 01.12.2018 01.12.2022  
2. Archetka Magdalena 20661 Łódzka 07.04.2018 do 08.12.2018 14.02.2019 14.02.2023  
3. Bandoch Paweł 11414  Małopolska 26.11.2016 do 09.12.2018 25.07.2019 25.07.2023  
4. Barbara Szczepankiewicz 86133 Dolnośląska  09.05.2016 r. do 26.12.2019 r. 27.02.2020 27.02.2024  
5. Buczek Anna 45398 Kujawsko-Pomorska 2016.11.12 do 2018.09.23 16.04.2019 16.04.2023  
6. Cicha Emilia 65624 Wielkopolska  2016-2018 29.12.2020 29.12.2024  
7. Cybulski Piotr 55815 Kaszubsko-Pomorska 2016-2019 12.03.2020 12.03.2024  
8. Cywiński Tomasz 03175 Kaszubsko-Pomorska 21.03.2015 do 07.04.2018 18.12.2018 18.12.2022  
9. Czaja Anna 35041 Małopolska 14.10.2017- 25.05.2018 18.07.2018  18.07.2022  
10. Czerwińska Danuta 01818 Zachodniopomorska  10.10.2014 do 10.03.2017 22.07.2018 22.07.2022  
11. Czerwiński Zdzisław 01819 Zachodniopomorska  10.10.2014 do 10.03.2017 22.07.2018 22.07.2022  
12. Deryło Piotr 60116 Podkarpacka 07.07.2014 do 29.01.2018 09.03.2018 09.03.2022  
13. Dmitruk Małgorzata 40446 Kaszubsko-Pomorska 20.09.2014 do 17.06.2018 27.07.2018 27.07.2022  
14. Dmitruk Małgorzata 50217 Północno-Wschodnia 15.05.2016 do 10.03.2019 17.05.2019 17.05.2023  
15. Doch Agnieszka 75082 Lubuska 05/2018-11/2020 17.12.2020 17.12.2024  
16. Dzimira Tomasz 85871 Podkarpacka 09.04.2016-29.06.2019 04.10.2019   04.10.2023   
17. Dzimira Tomasz 85871 Podkarpacka 09.04.2016-29.06.2019 04.10.2019 04.10.2023  
18. Głuszyńska Anna Maria  11415  Małopolska 22.10.2016- 18.11.2018 19.02.2019  19.02.2023  
19. Godlewska Małgorzata 11393  Małopolska 18.10.2015- 17.03.2019 14.10.2019  14.10.2023  
20. Huza Andrzej 00178 Małopolska 23.05.2015- 19.11.2017 20.02.2018  20.02.2022  
21. Jagódka Dariusz 45349 Kujawsko-Pomorska 17.10.2015 do 23.11.2018 21.01.2019 21.01.2023  
22. Kalinowska Weronika 56003 Warmińsko-Mazurska 08.12.2017r. - 30.09.2018r. 25.02.2019r. 25.02.2023r.  
23. Kamińska Joanna 65426 Wielkopolska 2013-2017 29.03.2019 29.03.2023  
24. Kamiński Krzysztof 65428 Wielkopolska 2013-2016 29.03.2019 29.03.2023  
25. Kandefer Michał 25301 Podkarpacka 18.11.2016-15.11.2019 20.12.2019 20.12.2023  
26. Karczmarczyk Karolina 55886 Kujawsko-Pomorska 2016 do 2018 21.01.2019 21.01.2023  
27. Katarzyna Grochowska 80901 Łódzka 08.03.2017r-r22.11.2020r 02.03.2021r. 02.03.2025  
28. Kijek Karolina 45391 Kujawsko-Pomorska 14.03.2014 do 28.04.2018 17.09.2018 17.09.2022  
29. Kolanko-Plis Natalia 75126 Lubuska 02/2018-11/2021 21.12.2021 21.12.2025  
30. Koleśnik Agnieszka Monika 70354 Warmińsko-Mazurska 26.05.2017r. - 16.02.2019r.  10.06.2019r. 10.06.2023  
31. Koliński Maciej 09162 Lubuska 04/2018-01/2020 21.12.2021 21.12.2025  
32. Kotowicz Jakub 25339 Podkarpacka 09.02.2019-2907.2021 02.09.2021 02.09.2025  
33. Kozłowski Konrad 70398 Kujawsko-Pomorska 2016.04.23 do 2018.12.08 30.07.2019 30.07.2023  
34. Książek Agnieszka 20509 Łódzka 19.01.2017 10.04.2018 10.04.2022  
35. Kucharski Piotr  40254 Kaszubsko-Pomorska 04.10.2015 do 18.11.2016 27.07.2018 27.07.2022  
36. Kudyba Emilian Augustyn 04210 Północno-Wschodnia 16.06.2015-21.04.2019 02.08.2019 02.08.2023  
37. Kułyk Olga 80437 Małopolska 06.09.2015 do 09.12.2017 26.01.2018 26.01.2022  
38. Kurkowska Anna 35060 Opolska 20.09.2015 do 18.11.2018 08.12.2018 08.12.2022  
39. Kwiatkowska Joanna 75122 Lubuska 04/2017-10/2020 17.12.2020 17.12.2024  
40. Lewińska Marta Maria 71618 Zachodniopomorska 05.15 do 08.04.17 10.06.2019 10.06.2023  
41. Litkowska Marta 60446 Lubelska 2015 do 2017 22.06.2018 22.06.2022  
42. Łuniewska-Kopacz Katarzyna 04288 Północno-Wschodnia 06.06.2014 do 04.02.2018 11.05.2018 11.05.2022  
43. Markowicz Anna 75169 Lubuska 11/2017-04/2021 01.07.2021 01.07.2025  
44. Mikurenda Kamila 75154 Lubuska 03/2017-09/2020 17.12.2020 17.12.2024  
45. Młynarska-Miernik Magdalena 85470 Zachodniopomorska  02.06.2012 do 29.02.2016 25.06.2018 25.06.2022  
46. Moniszko Szymon 50150 Podkarpacka 14.01.2018-06.06.2019 04.10.2019 04.10.2023  
47. Moniuszko Szymon 50150 Podkarpacka 14.01.2018-06.06.2019 04.10.2019 04.10.2023  
48. Nowicka Justyna 20296 Łódzka 27.02.2016 do 17.02.2018 25.05.2018 25.05.2022  
49. Nycz Samanta 25302 Podkarpacka 15.09.2016 do 09.09.2018 12.12.2018 12.12.2022  
50. Orlikowska Katarzyna 45422 Kujawsko-Pomorska 2015.05.27 do 2018.11.25 30.07.2019 30.07.2023  
51. Pawłowska Ewelina 20554 Łódzka 05.04.2014 do 21.03.2018 21.03.2018 21.03.2022  
52. Porwan Tomasz 06155 Wielkopolska 2015-2018 29.03.2019 29.03.2023  
53. Rostkowska Magdalena 20511 Północno-Wschodnia 16.10.2020-25.04.2021 01.06.2021 01.06.2025  
54. Roszyk Tomasz 20375 Łódzka 10.10.2018r -16.12.2020r 29.12.2020r. 29.12.2024r.  
55. Rubaj-Zaręba Monika 60939 Północno-Wschodnia 18.06.2016-29.10.2019 14.02.2020 02.14.2024  
56. Rycak Anna 75157 Lubuska 03/2017-11/2020 17.12.2020 17.12.2024  
57. Sadzikowski Przemysław 25283 Podkarpacka 17.03.2018 do 31.03.2019  29.05.2019 29.05.2023  
58. Sadzikowski Przemysław 25283 Podkarpacka 17.03.2018-31.03.2019 29.05.2019 29.06.2023  
59. Sokołowska Adriana 75117 Lubuska 11/2019-10/2021 21.12.2021 21.12.2025  
60. Spychała Paweł Wojciech 03400 Wielkopolska  2016-2020 29.12.2020 29.12.2024  
61. Stach Mateusz Janusz 11191 Małopolska 25.06.2016- 09.12.2017 09.01.2018 09.01.2022  
62. Stelmaszyk Natalia 61059 Lubelska 2014 do 2018 22.06.2018 22.06.2022  
63. Strzyżewska-Worotyńska Emilia 55686 Warmińsko-Mazurska 27.04.2018r. - 27.04.2018r. 07.05.2019r. 07.05.2023  
64. Szczepanik Piotr 40262 Zachodniopomorska 05.04.2014 do 24.03.2019 12.08.2014 12.08.2023  
65. Szczerbiak Magdalena 20577 Lubelska 2014 do 2017 22.06.2018 22.06.2022  
66. Szymanowska Dominika 55855 Warmińsko-Mazurska 25.09.2015r. - 27.06.2018r. 07.01.2019r. 07.01.2023  
67. Szymczak-Cielma Martyna 75092 Lubuska 03/2018-02/2021 21.12.2021 21.12.2025  
68. Tarasiuk Katarzyna 50346 Północno-Wschodnia 08.10.2016-16.11.2018 22.03.2019 22.03.2023  
69. Tylicki Marek  03104 Kaszubsko-Pomorska 21.03.2015 do 07.04.2018 09.11.2018 09.11.2022  
70. Winter Sylwia 55640 Zachodniopomorska  21.04.2013 do 05.12.2015  25.06.2018 25.06.2022  
71. Wiśniewska Katarzyna  40433 Kaszubsko-Pomorska 24.10.2014 do 13.05.2017 04.01.2018 04.01.2022  
72. Worek Klaudia 25290 Podkarpacka 01.12.2018-22.09.2019 27.02.2020 27.02.2024  

Styczeń 2022
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Znajdź nas

facebook

Google Plus